Connect with us

Haber

Bitcoin Fiyatında Yatırımcıların Gözü 11,9K $’da

Published

on

BitCoin

Kripto girişimcileri, sektörde asla sıkıcı bir gün olmadığının ve Kasım ayının bir avuç umutlandırmayan yeni hikayelerle başladığının farkındalar. 4 Kasım’da Bloomberg, iki üniversite araştırmacısının, 2017 Bitcoin fiyatının 20.000 dolara yükseldiği zamanlarda muhtemelen tek bir balina tarafından yönetildiği sonucuna vardığını bildirdi.

Ertesi gün Stellar Kalkınma Vakfı, ekosistemi daha verimli hale getirmek için tasarlanan bir harekette 55 milyar (4.7 milyar $) (XLM) tokeni imha ettiğini açıkladı.

3 Kasım’da Huobi Global, Amerika Birleşik Devletleri merkezli tüm müşterilerin hesaplarını 13 Kasım’dan başlayarak dondurulacağını da açıkladı. Borsa operatörü, kullanıcı sözleşmesinin ABD merkezli müşterilerin işlem platformunu kullanmalarını açıkça yasakladığını açıkladı.

13 Kasım’a kadar, müşterilere Bitcoin (BTC) veya Tether’de (USDT) para iadesi alınabildiğini ve işlem gören marjı kullanan müşterilere, ödünç alınan fonları iade etmeleri ve kalan tüm dijital varlıkları hesaplarından çekmeleri istendi.

Bütün bunlar geçtiğimiz birkaç gün içinde, Kasım ayının ilk haftası sona ermeden gerçekleşti! Bu arada, Bitcoin daha da yükselmeye devam ediyor, boğalar tarafından sürekli çaba gösteriliyor ve görünen o ki, şu anda kripto dünyasını sallayan sayısız dikkat çekici başlığın farkında değilsiniz.

Pazartesi günü, Bitcoin boğaları, BTC 9.600 $’dan biraz daha yükseğe çıkacak şekilde 9.400 ve 9.550 dolar seviyelerinin üzerine çıktıkça fiyatı yükseltmeye devam ettiler. Fiyat hızlı bir şekilde 9.400 dolara geriledi, ancak 9.330 Dolar ve 9.090 dolardan destek aldı. Fiyat 9.600 doları tekrar görünce, 10.000 dolarlık bir deneme daha yapabilmek için boğalar 9.825 doların üzerine yükseltmeye çalışacak.

Günlük zaman aralığında, göreceli güç endeksi (RSI), ortalama yakınsama hareketi (MACD) ve Stokastik RSI hepsi yükseliş eğilimindedir, ancak haftalık ve aylık zaman dilimleri daha ümit verici gibi görünüyor.

Bitcoin, ayın alım satım kanalının dışında işlemlerini kapattı ve fiyat şu an 9.800 Dolar olan 20 haftalık ağırlıklı hareketli ortalamaya (WMA) doğru yükseliyor. Bollinger Bands göstergesi, 20-WMA’nın üzerinde Bitcoin fiyatının 11.890 dolara yükselebileceğini gösterirken, güçlü bir aşağı yönlü kırılma, fiyatları 7.768 dolara kadar düşürebilir.

Haftalık MACD, histogramın son 3 hafta boyunca kırmızıdan pembeye kayması ve her çubuğun uzunluğu kısalması nedeniyle satış baskısında sabit bir azalma olduğunu gösteriyor. MACD çizgisi düşüşünü kolaylaştırdı ve düzleştirdi, bu da sinyal hattına doğru sabit bir hareket olduğunu gösteriyor ancak günlük ve 6 saatlik MACD’nin daha yakından analiz edilmesi gerekiyor.

Hem haftalık hem de günlük zaman dilimlerinde Bitcoin çentikleme ardışık olarak daha düşük değerler gösteriyor ve fiyat 200 günlük hareketli ortalama (DMA) tarafından iyi destekleniyor.

25 Ekim’deki %42’lik toparlanma 111 ve 128 DMA’nın seyrini değiştirdi ve hareketli ortalamalar aralarında bir mesafe bırakmaya başladı. 50 ile 100-DMA arasındaki korkunç “ölüm çarmıhından” da kaçınılmıştır.

Girişimciler ayrıca, Bollinger Band göstergesinin üst kolunun günlük zaman diliminde 10,106 dolar olduğunu, bu nedenle 9,000 dolardan pozisyon açan momentumlu girişimcilerin 10,110 dolardan kar elde etmeye başlayabileceğini ve ardından yüksek hacimli bir kırılma durumunda izlemeyi durdurabileceklerini not edecekler veya kısa baskı Bitcoin fiyatını 10.500 dolara itecek.

6 saatlik grafik, Bitcoin’in şu anki kısa vadeli kurulumunun yükselmeye devam ettiğini ve daha fazla ters işlemin yapılabileceğini gösteriyor. Pazartesi gününün hareketiyle Bitcoin’in fiyatının 9.600 dolara çıkması, 12 ve 26 dönemlik üssel hareketli ortalamaların (EMA) üstüne çıkardı.

6 saatlik MACD yükseliş eğilimi gösteriyor, ancak fiyat Bollinger Band göstergesinin orta koluna doğru düştüğü zaman sinyal çizgisi ve MACD düzleşti. 6 saatlik Stoch ayrıca 99’da bir çift tepe oluşturdu ve yazarken 87’ye geri döndü.

Önceki analizlerde sıklıkla belirtildiği gibi, bugünkü erken kırılma dışında, işlem hacmi düşmeye devam ediyor ve Bollinger bantları sıkılmaya devam ediyor.

Fiyat üst banttan geri çekildi ve şimdi fiyat aralığı sıkılaştıkça 20-MA’da 9,247 dolar civarında düşüşe geçti. Bitcoin fiyatının Bollinger Band kolunun 9,080 dolara düşmesi olasıdır.

Bunun altında, 8,957 dolarlık bir düşüş meydana gelebilir. Bitcoin fiyatı bu noktadan 31 Ekim’de ve 26 Ekim’de yükseldi ve 9.000 dolara inen düşüşler boğalar tarafından iyi korundu. Bitcoin 9.500 dolardan 9.600 dolara yükselemezse, girişimciler 9.450 dolardan kısa bir süre geçmeyi ve 9.000 dolarlık bir pozisyon açmadan önce bu miktara yakın bir kar elde etmeyi düşünebilir.

Dört Gözle Bekleniyor

Kısa vadeli fiyat hareketleri bir yana, Bitcoin’in aylık, haftalık ve günlük zaman dilimlerindeki vaziyeti görünüşte heyecan verici.

Özellikle, dijital varlığın birkaç aydır düşen kanalın dışına çıkmayı başarması gerçeği cesaret verici ve uzun zaman dilimlerinde yükselen düşük ve giderek artan göstergelerin sürekliliği trend eğiliminin düzenli olduğunu gösteriyor ve girişimcilerin Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda 11.500 dolarlık başka bir işlem yapıp yapmadığını görmek için sabırla beklemeleri gerekiyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Analiz

Bitcoin Fiyatı 8000 Dolar’a mı Hazırlanıyor?

Published

on

Bitcoin

Kasım ayının son gününde, kripto para piyasası piyasası nispeten nötr bir durumda. İlk 10 kriptonun oranları % 2’den fazla artmadı veya azalmadı. Bitcoin (BTC) fiyatı dünden bu yana neredeyse % 2 arttı ve şu anda en büyük kazancı elde eden kripto oldu.

BTC / USD: 8,000 Dolar Seviyesine Dikkat Edin

Bitcoin, Kasım ayında altı ayın en düşük seviyesini kaydetti. Dünyanın en büyük dijital varlığı aşırı bir düşüş yaşadı. Ancak, iyileşme belirtileri 22 ve 25 Kasım düşüşlerinden sonra ortaya çıktı.

4 saatlik grafiğe bakıldığında, boğaların yerini kaybettiği ve ayıların tekrar girişimi ele geçirmeden önceki son fiyat. Bu 8,000 $ işareti olabilir. Yaklaşan satış hakimiyeti, göreceli güç endeksinin (RSI) aşırı alım bölgesine yaklaşmakta olduğu gerçeğiyle doğrulanıyor.

Büyük zaman dilimine bakıldığında, alıcıların işlem hacmi endeksine bağlı olarak azalan ilgisini görmekteyiz. Bitcoin, ayılar tarafından yapılan sürekli baskıyı gösteren aşağı yönlü kanaldan henüz çıkmadı.

Continue Reading

Haber

Bitcoin Fiyatının Tekrar 20 Bin Dolara Dönmesini Engelleyen 3 Şey

Published

on

bitcoin

Bitcoin kripto piyasasında ani yükselişleri ve sert düşüşleriyle tanınıyor ancak son birkaç aydır çok fazla artış göstermedi. Bitcoin, Aralık 2017’de 20.000 $’ı aştığından beri insanlar boğa piyasasının geri dönmesini bekliyorlar ama bitcoin fiyatını düşüren birkaç şey var. İşte Bitcoin’in yakın zamanda yeniden zirvelere ulaşamamasının birkaç sebebi…

Bitcoin’in İlginç Durumu

Bitcoin yaratılmasından bu yana dramatik fiyat dalgalanmalarıyla bilinir. On katlık bir artış ve ardından % 90’lık bir düşüş Bitcoin için olası bir durumdur.

Bitcoin’in müthiş yükselişi 2017’nin sonunda gerçekleşti ve yaklaşık 20 bin doları görmüştü. O günden sonra, fiyat günden güne düşmeye başladı. Ortalık durulduktan sonra Bitcoin 4.000 $’ın altına düştü. Dibi gördükten sonra ise yavaşça yukarılara tırmanmaya başladı. 2019’un genelinde 7.000 ile 11.000 $ arasında gidip geldi . Bitcoin’e yatırım yapan pek çok insan yakın zamanda yeniden zirveye ulaşmasını bekliyor. Fakat topluluğun büyük bir kısmı oldukça şüpheli.

1. Kurumsal Yatırımcılar Kripto Paraları Tam Olarak Benimseyemedi

Kripto para piyasasına giren kurumsal yatırımcılar yıllarca çok konuşuldu. Bitcoin’in herhangi bir merkezi olmaması ve güvenilirliği her türden yatırımcı için harika bir yatırım aracı olmasını sağlıyor. Ancak kurumlar Bitcoin’e yatırım yapma konusunda tereddüt ediyorlardı. Kurumların yatırımcılara Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri gibi fırsatlar sunması ve farklı kripto para birimlerinin ortaya çıkması gibi bu alanda birkaç adım atılmıştır. Birçok insan Birçok insan Bakkt platformunun gerçekleştireceği lansmanın yatırımcıları cezbedeceğini umut ediyordu ama o beklenen etki gerçekleşmedi.

Kurumların yatırım konusunda endişelerinin devam etmesinin iki büyük sebebi var. Birincisi, Bitcoin’e yatırım yapma konusundaki belirsizlik. Bitcoin neredeyse on yıldan beri kripto pazarındayken, yatırımcılar hem Bitcoin’e hem de diğer kripto para birimlerine yatırım yapma konusunda denemeler yapıyor. Bu şu anlama geliyor, yatırımcılar kripto para birimlerine tam olarak güvenmiyor. Bu sebeple Bitcoin’in kaderinin ne olacağını kimse bilmiyor. Ya Bitcoin MySpace’in yolundan gidebilir ve başka bir kripto para biriminin piyasayı domine etmesinin önünü açabilir ya da kripto para piyasası tamamen bitebilir ve bu da başarısız bir deneme olarak sonuçlanabilir.

Birçok kurumun maruz kaldığı bir diğer problem bitcoin yatırımlarının korunma riski ve muhafaza edilememesidir. Birçok yerel para birimleri devlet veya banka gibi diğer büyük kuruluşlar tarafından sigortalanır veya desteklenir. Bu firmalar, birikimlerin ve sermayelerin çalınma veya ele geçirilme ihtimallerinin düşük olduğundan emin olabilirler ancak kripto para birimleri ile bu çok farklı. Çünkü yerel para birimleri somut ve korunması daha kolayken, kripto para birimleri dijitaldir ve günümüzde hacklenme ihtimalleri -en azından yerel para birimlerine göre- yüksektir.

Makul miktarda bitcoin yatırımı yapan ortalama bir kullanıcı için, paralarını güvende tutmak için birkaç yedekleme ve basit bir dijital cüzdan yeterli. Ayrıca kripto para sektöründe milyonlarca dolar yatırım yapan büyük kurumlar ise fonlarının güvenli olduğundan emin olmak için daha büyük güvenlik önlemlerine ihtiyaç duymaktadır.

Coinbase ve diğer büyük kripto para borsaları bu problem için göze çarpan çözümler sunmaya başladı. Bu çözümler ile Coinbase haftalık milyonlarca dolarlık müşteri fonu kazanmaya başladı ama muhafaza sorunu, kurumsal yatırımcılar için hala bir sorun olmaya devam etmekte.

2- Teknolojik Sıkıntılar

Bitcoin, ağı ölçeklendirmek için neredeyse tüm katman iki teknolojilerine olan inancını ortaya koydu. Lightning ağı ve Blockstream’in Liquid ağı gibi iki teknoloji, işlemleri ana blockhain baskısından alıp zincir dışına çıkmasını sağlıyor. Bu 2 teknoloji kendi sorunlarıyla baş etmeye çalışıyorlar ve 18 ay boyunca zar zor yakalandılar.

Lightning ağı, hangi ölçüme bakarsak bakalım, altı ay boyunca kesinlikle durgunlaştı. Düğümlerin sayısı Nisan ayından bu yana zar zor artmaktadır ve şu anda altı bin düğümün biraz altındadır.

Toplam kanal sayısı, ağın toplam kapasitesi ve ortalama kanal kapasitesinin tümü Nisan ayından bu yana azalmaktadır. Yeni bir 1000 BTC kapasitesine ulaştıktan sonra, ağın kapasitesi düştü ve bugün bulunduğu 818 BTC’ye kadar düşmeye devam etti.

Yeterli bir ölçekleme çözümü olmadan, birçok yatırımcının Bitcoin’in gelecekteki finansal kapasitesini ve Visa gibi büyük ağalara sahip dijital bankacılık sistemleriyle rekabet edip edemeyeceği konusunda endişelenmeleri muhtemeldir.

3- Bitcoin’in Piyasa Duyarlılığı

Bitcoin’in günümüzde karşılaştığı tüm sorunların ötesinde, piyasa duyarlılığı sorunu da var. Bitcoin’i tekrar 10.000 $’lara geri döndürecek aldatmacalar yok gibi görünüyor.

Bitcoin fiyatlarının bu yılın Haziran ayında 13.800 $ ‘ı görmesiyle piyasa yorumcuları “kripto kışın”resmen bittiğine dair takipçilere umut verdiler. Bitcoin’in 13.800 $’lık zirve yolculuğundan bu yana, piyasada tekrar ayağa kalkacak momentumu ayılar nedeniyle aşağı yönlü bir spirale geri döndü.

Bitcoin başlangıçta 20 bin dolara ulaştığında, kripto para birimlerini çevreleyen aldatıcı grafiklerin dışında kaldı. 20 bin dolara çıktığı fark edildiğinde bu teknoloji hakkında bilgisi olmayan birçok yatırımcı Bitcoin’e yatırım yapmak için acele ettiler. Bitcoin’in bu zirve yolculuğu birçok haber kanalında konuşuldu, sayısız manşetler atıldı ve borsalara günde milyonlarca yeni yatırımcı kayıt oldu.

Ancak şimdi saman alevi söndü ve o aceleci yatırımcılar bugünün kripto pazarında değiller. Çünkü o büyük artış artık yok. Dijital para birimlerine yeni bir yatırım dalgası getirebilecek bir sonraki şeyi bekleyip göreceğiz.

Continue Reading

Haber

BlockShow Asia 2019’dan Önemli Satırbaşları

Published

on

block show

BlockShow Asia 2019 etkinliğini takip edemediyseniz üzülmeyin. 14-15 Kasım tarihlerinde Singapur’da düzenlenen BlockShow Asia 2019’un öne çıkan başlıklarını sizler için sıraladık.

CZ olarak da bilinen Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Hyperledger Asya Pasifik Başkan Yardımcısı Julian Gordon gibi kripto para ekosisteminin önemli figürlerinin yer aldığı BlockShow etkinliğinde neler olmuş, gelin hep birlikte detaylıca bakalım.

CZ: Çin’in Dijital Para Birimi Blockchain Kullanacak

Zhao, Çin Merkez Bankasının resmi dijital para birimi konusundaki görüşlerini katılımcılarla paylaştı. Sistemin, ülkenin resmi para birimi olan yuanın blockchain tabanlı bir versiyonu olacağını ve paranın değerinin artmasına yardımcı olacağını söyledi:

“Çin hükümeti, RMB’nin (dijital yuan) etkisini küresel anlamda artırmak istiyor. RMB’nin ABD doları ile rekabet etmesini istiyorlar. Bunu başarmak için, para biriminin daha özgür olmasını sağlamaları gerekiyor.”

Açık kaynaklı blockchain geliştirme projesi Hyperledger’ın Asya Pasifik bölgesi başkan yardımcısı Julian Gordon, Çin hükümetinin blockchain’e duyarlı yaklaşımının kendisini nasıl etkilediğini özetledi. Gordon şunları söyledi:

“Çin Devlet Başkanı Xi Jinpin, açıklamayı 10 gün önce yaptı. Biliyorum, çünkü telefonum hiç susmuyor. WeChat hesabımdaki konuşmalar, o zamandan beri bitmek bilmedi.”

Blockchain’in Geleceği Hakkında Öngörüler

Etkinlikte yer alan uzmanlar, Bitcoin’in sadece bir kripto para, blockchain’in ise yeni bağlantıların kurulmasında standart oluşturacak potansiyele sahip bir teknoloji olduğu konusunda hemfikirdiler. Konuşmacılar ayrıca, blockchain teknolojisinin hükümetler tarafından nasıl kullanıldığını ortaya koyan, “Merkezi Olmayan Ekosistemde İş birliği: Neden Devlet ve Şirketlerin İhtiyacı Var” başlıklı bir panel düzenlediler.

Katılımcılar, Bitcoin bir kenara bırakılsa bile, blockchain’in güven ihtiyacına gerek kalmadan ve merkezi olmayan biçimde ekosistemin bağlantı kurmasına olanak tanıdığını vurguladılar. ConsenSys Singapore Genel Müdürü Vinay Mohan şunları söyledi:

“Burada, yeni bir yönetim biçimi sağlayan, farklı ekosistemleri birbirine bağlayan ara teknolojiden bahsediyoruz.”

Blockchain’in ölçeklenebilirliğine odaklanan panelde konuşmacılar, şirketlerin ölçeklenebilirlik ve merkezin bulunmaması seçenekleri arasında kaldıklarını ifade ettiler. Litecoin Foundation Kurucusu Xinxi Wang, “Litecoin’de daima, merkezin bulunmaması ve güvenlik özelliklerini ölçeklenebilirliğin üstünde tutuyoruz. Ne yazık ki hepsini aynı anda yapamayız, ancak bir orta yol bulmaya çalışıyoruz” dedi.

Akıllı sözleşme sistemlerini destekleyen blockchain platformu NEO’nun kurucusu Da Hongfei, etkinlik sırasında merkezi olmayan ağların mevcut durumu hakkında görüşlerini paylaştı. NEO’nun kurucusu tekelleşme, merkezileşmeyle oluşan istismar ve merkezi yönetimden kaynaklanan başarısızlık gibi sorunların varlığını vurgulayarak, çözüm olarak merkezi olmayan sistemleri önerdi: “Bu standartlar şeffaf ve merkezsiz olmalı. Veri sahipliği, kullanıcılara iade edilmeli.”

Bu arada ilginç bir not, CZ ile Da Hongfei, 2014 yılında Şangay’da düzenlenen bir panelde tanışmışlardı. BlockShow Asia 2019 etkinliği kapsamında, beş yıl sonra ilk kez bir araya gelerek sahneyi paylaştılar.

Monetary Authority of Singapore FinTech Şefi Sopnendu Mohanty, temiz finansın geliştirilmesinin önemine vurgu yaparak, ekonomi için blockchain’in ne kadar kıymetli olduğundan bahsetti.

Mohanty, “temiz varlık” olarak adlandırdığı değerlerin izlenmesi, ölçülmesi ve finanse edilmesi için blockchain’in gerekli olduğunu vurguladı.

Bitcoin Ve Altcoin Hakkındaki Tahminler

Altcoin’ler hakkında konuşan VeChain kurucusu Sunny Lu, token değerlerinin genellikle keyfi olduğunu belirtti. Lu, “Bir token’in değeri, ekosisteme getireceği yeniliklerle değil, yüzde 99 oranda spekülasyonla oluşuyor. Bu durum, birçok girişimin token üretmek ve satmak’ için çok fazla zaman harcamasına neden oluyor. Dolayısıyla başlangıç aşamasında odaklandıkları yeni nesil çözümleri geliştiremez hale geliyorlar” dedi.

Distributed Lab CEO’su, kurucu ortağı ve “Blockchain ve Merkezi Olmayan Sistemler” yazarı Dr. Pavel Kravchenko, Bitcoin’in kurumlar tarafından benimsenmesinin BTC fiyatlarının düşmesine neden olabileceği görüşünü paylaştı. Kravchenko “Bitcoin, dünyanın ilk sansüre dayanıklı para birimi. Kurumsal uyum sağlayabileceğine inanmıyorum. Bu gerçekleşirse, Bitcoin artık sansüre dayanıklı olmayacaktır. Bu özelliğini kaybetmesi durumunda da değeri düşecektir” dedi.

Kripto para ekosisteminin önemli isimleri, “Kripto Varlıkların Önünü Açmak – Kurumları Sektöre Girmeye Teşvik Etmek” adlı panelde bir araya gelerek, FinTech’lerin ana akım finansal kuruluşlarıyla nasıl etkileşim haline geçebilecekleri konusunda fikirlerini paylaştılar.

Cumberland Asya İş Geliştirme Müdürü Justin Chow, girişimlerin eninde sonunda kurumsal oyuncularla iş birliği içine girmelerinin gerekli olduğuna inandığını söyledi ve ekledi: “Kurumsal yatırımcıların kripto ekosisteminden talep ettiği ilk üç unsur: gözetim, likidite ve yönetmeliklere uyum.”

Kripto ekosistemi çoğunlukla düzenlemelere karşı ılımlı yaklaşırken, Quoine kurucu ortağı Mike Kayamori şunları söyledi:

“Kripto ekosistemi evrimleşiyor ve hükümetler hala anlayamadıkları kripto paraları düzenlemeye çalışamıyorlar bile. Hala kripto düzenlemelerinden yanayım, ancak bu işlemin çok dikkatli yapılması gerekiyor.”

Blockstream CSO’su Samson Mow, 15 Kasım tarihinde düzenlenen “Stablecoin’ler gelişme gösteriyor mu? Şu an kullanabilir miyim?)” isimli panelde yaptığı açıklamada, Tether’in (USDT) yatırımcılar tarafından tercih edildiğini, ancak perakende alanındaki kullanım senaryolarına ikna olmadıklarını söyledi.

Tether’in ilk hamle avantajının rakipleri karşısında büyük avantaj sağlamasına rağmen, hükümetlerin geliştirecekleri ulusal kripto para birimlerinin, stablecoin’lerin pabuçlarını dama atacaklarını belirtti. Mow, “Stablecoin’ler, Bitcoinleşme yolunda atılan bir adımdır ve geçicidirler. Onlara asıl tehdit oluşturan şey ise, ulusal kripto para birimleri. Bu ulusal kripto paralar, ne kadar açık olacak? Stablecoin’lerin, ulusal kripto paralar ile birlikte var olmak için bir sebebi olmayacak” dedi.

Blockchain Ve Yapay Zeka

BlockShow’da ayrıca, SingularityNet CEO’su Ben Goertzel, “Merkezi Olmayan Yapay Zeka Ağlarında Devasa Ağ Etkilerini Canlandırmak” isimli bir sunum gerçekleştirdi. Goertzel, blockchain’in yapay zeka ile birleştirilmesi hakkında şöyle konuştu: “Tanımı gereği blockchain, şifreli verileri depolamak için kullanılan dağıtık, merkezi olmayan, değişmez bir kayıt defteridir. Öte yandan yapay zeka, toplanan verilerden analitikler üreten ve karar vermeyi mümkün kılacak bir motor veya ‘beyin’dir. Hem yapay zeka, hem de blockchain, birbirlerinden fayda sağlayabilecekleri ve birbirlerine yardım edebilecekleri durumdalar.”

Goertzel ayrıca SingularityNet ve PayPal arasında yeni bir ortaklığın da bilgisini paylaştı.

Etkinlik ayrıca, sekiz şirketin katılımı ile Crypto Busters adlı bir yarışmaya ev sahipliği yaptı. Yatırımcılardan oluşan kurul; Hacken, GamerHash, Chainstuck, Keyless, Beatdapp ve Holdex isimli altı girişime özel ilgi gösterdi.

BlockShow Asia 2019; aralarında NEO, Changelly, Bequant, Bluehelix, Crypto.com, Apay ve NGC Ventures gibi firmaların olduğu geniş bir kripto para şirket ağı ile desteklendi.

Continue Reading

Trendler