Ana Sayfa Kripto Para Haberleri BTCFinans Borsası Referanslı Airdrop Kampanyası Başlattı

BTCFinans Borsası Referanslı Airdrop Kampanyası Başlattı

Geçtiğimiz aylarda Ripple işlem yarışmasıyla kendini duyuran BTCFinans borsası, kayıt olan ve onay yapan her üyeye, kendi kripto parası olan 100 BEEX (50 TL) veriyor.

BTCFinans borsası, başlattığı airdrop ile, siteye kayıt olan ve KYC onayı yapan her kullanıcıya 50 TL değerinde kendi kripto parası olan 100 adet BEEX veriyor. BEEX alım-satım işlemleri ise 11 Nisan 2019 tarihinde açılacak.

Nasıl 100 adet BEEX Kazanabilirim?

  1. Öncelikle burayı tıklayarak BTCFinans borsasına kayıt olunuz.
  2. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, “Hesap Bilgilerim” bölümüne girerek KYC Doğrulamasını gerçekleştirmelisiniz.

KYC doğrulamasında selfie istenmiyor. Sadece Kimlik ön-arka yüzü, kimlik numarası ve doğum tarihi istenmekte. Ayrıca KYC doğrulaması 15 dakika içerisinde gerçekleştiriliyor ve hesabınıza anında 100 BEEX (50 TL) tanımlanıyor.

Ayrıca borsada mevcut referans sistemiyle, referans linkiniz üzerinden kayıt olan her kullanıcı için siz de ayrıca 50 BEEX (25 TL) daha kazanıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En Çok Okunan

Bitcoin ve Ethereum Analizi – 19 Eylül

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde nispeten durağandı. Bitcoin 11.000$ civarında işlem görürken, Ethereum %2'lik bir artış gösterdi ve 385$ seviyelerine...

TRA Taraftar Token Satış Tarihi Belli Oldu

Trabzonspor, Chiliz ortaklığı ile, 2 saat sürecek olan TRA Taraftar Token satışını 22 Eylül Salı günü saat 15:00’de başlatacağını açıkladı.

YAM Finance Üçüncü Versiyonu Duyurdu, YAM Fiyatı %40 Arttı

Yam Finance, bu haftanın sonunda yeniden başlayacağını duyurdu. Bu duyurunun ardından v2 token fiyatları %40 civarında arttı. Yam Finance,...

DeFi Protokolü bZx Bir Kez Daha Saldırıya Uğradı!

Merkeziyetsiz finans (DeFi) borç verme protokolü bZx dün gece bir kez daha saldırıya uğradı ve akıllı sözleşmelerindeki hatalı bir kod nedeniyle 8...