Connect with us

Hakkımızda

CoinAdam olarak Kripto para ekosistemi ve Blockchain teknolojisi alanlarını baz alarak, 2017 yılının ilk aylarında yayın hayatımıza başladık. Öncelikli olarak Bitcoin ve alternatif kriptoparaların, Türk kullanıcılar tarafından bilinirliğini artırmayı ve kullanımını teşvik etmeyi ana hedef edindik.

Gün geçtikçe Bitcoin ve Kriptopara ekosistemlerine olan ilgi fazlaca artıyor. Bu sistem temel alınarak yapılan televizyon programlarındaki söyleşiler, ulusal haber kanallarında yapılan haberlerin sayısı fazlalaşıyor. Bu gelişmelerle doğru orantılı olarak Türk kullanıcıların ilgisi de hergün artmaya devam ediyor.

Yapılan haberlerde ya da televizyon programlarında “Bitcoin ve Kripto paralar” üzerine konuşan konukların büyük çoğunluğu, çoğu zaman yanlış veya eksik bilgiler veriyorlar. Blockchain teknolojisinden ve Kripto para sistemlerinin nasıl işlediğininden bir haber konuklar pek de alakalı olmayan görüşleriyle, meraklı kullanıcıları konu üzerinde karamsarlığa sevk ediyorlar.

Yayın hayatımıza başladığımız günden bu yana; Rehber makalelerimiz, haberlerimiz, analizlerimiz ve inceleme yazılarımızla, Türk kripto para merkalılarına açık, dürüst ve anlaşılır bilgiler vermeye çalışıyoruz. Zira, kısa süre içerisinde CoinAdam takipçilerinin gösterdiği yoğun ilgi ve teşekkürden oldukça memnun ve gururluyuz.

Unutmayalım ki, kripto para ekosistemleri yardımlaşma ve dayanışma esaslı sistemlerdir. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.

CoinAdam Ekibi